Belépés / Regisztráció
Szavazás
Még nincs szavazás rögzítve.


Országos Elsősegély-ismereti Verseny 2018

A verseny célja a diákok elsősegély, egészségvédelmi és egészségfejlesztési ismereteinek fejlesztése.

 

Részleteket ld. a Versenyfelhívás menüpontban.

 

Kapcsolat: info@iskolaiversenyek.hu




Aktuális

2018-05-20

Országos Elsősegély-ismereti Verseny 5-6. osztályos kategória VÉGEREDMÉNYE

 

1. Drága Gyermekem! - Molnár Ferenc Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest

2. Hajszálerek - ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely

3. Gyorskötözők2018 - Deák Téri Általános Iskola, Sopron

 

Fényképek>>

2018-05-07

Tisztelt Felkészítők, kedves Versenyzők!

 

Az Országos Elsősegély-ismereti Verseny 2018 írásbeli fordulói lezárultak, a döntőbe került csapatok névsora alább olvasható.

 

Köszönjük minden csapatnak a kitartó versenyzést.

 

A döntőbe nem került csapatok az alábbi linken igényelhetnek oklevelet digitális formában.

Oklevél (digitális) igénylése a döntőbe NEM került csapatoknak>>

 

A felkészítők figyelmét felhívjuk az Elsősegély-oktatók konferenciája 2018 rendezvényre, ahol többek közt a verseny nehézségeiről, jövőjéről is szó esik. 

2018-05-07

DÖNTŐBE KERÜLŐ CSAPATOK

 

5-6. évfolyam

Döntőbe került csapatok kitöltendő adatlapja>> kitöltési határidő 2018.05.10. (20 óra)

1. Hajszálerek - ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely

2. Drága Gyermekem! - Molnár Ferenc Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Bp.

3. Mérai Aprónép - Tarnamérai Általános Iskola

4. Dr. Nincs Lehetetlen - Nagykállói Általános Iskola

5. Vörös6ás - Bán Aladár Ált. Isk., Várpalota

6. Vészhelyzet - Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI, Kaba

7. Angyali nővérkék - Németh Kálmán Általános Iskola és A.M.I., Fót

8. Haláliak - Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, 

9. HatÁsok - Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Zalaegerszeg

10. Újvárosiak - Balmazújvárosi Református Általános Iskola

11. Gyorskötözők2018 - Deák Téri Általános Iskola, Sopron

12. Betadine 18 - Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

tartalék1. Defibrillátor - Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és AMI

tartalék 2. Vércseppecskék - Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

7-8. évfolyam

Döntőbe került csapatok kitöltendő adatlapja>> kitöltési határidő 2018.05.10. (20 óra)

1. Crabs - Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Bp.

2. Artériák - ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely

3. Sürgősségi osztály - Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium

4. Tarnamérai Életmentők - Tarnamérai Általános Iskola

5. Csontváros - Budafok-Tétényi Baross Gábor Általános Iskola

6. Őrangyalok - Kőrösi Csoma Sándor- Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye, Nagykanizsa

7. Chuck Nurse - Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium

8. Vészhelyzet 4 - Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI, Kaba

9. SOS - Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola

10. Surgeon - Huszár Gál Gimnázium? Debrecen *a 2. forduló eredménye alapján

tartalék1. Segélytrió2018 - Deák Téri Általános Iskola, Sopron

tartalék 2. pirított hógolyó - Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola *3. forduló eredménye alapján

 

9-12. évfolyam

Döntőbe került csapatok kitöltendő adatlapja>> kitöltési határidő 2018.05.10. (20 óra)

1. Aorták - ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely

2. Bottyánosokk - Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Középiskola és Kollégium, Gyöngyös

3. Baewatch - Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp.

4. Mérai Életmentők - Tarnamérai Elsősegélynyújtó Szakkör

5. Periarrest - Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

6. Stabil-oldal - Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium

7. EötvösMedical - Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium

8. Eddig jó - Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium, Debrecen

9. BéKáVé - Egri Dobó István Gimnázium

10. MENTŐANGYALOK - Keszthelyi Vajda János Gimnázium

11. Szemerések - MSZC Szemere Bertalan Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Miskolc

12. TÁGsősegély - Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen

13. Anonymus - Batasányi János Gimnázium és Kollégium, Tapolca

14. Életrevalók - Tatabányai Árpád Gimnázium

15. +mentők - Csongrádi Batsányi János Gimnázium Szakgimnázium és Kollégium

16. Anonymus3 - Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium

tartalék1. AGYSZakértők - MSZC Andrássy Gyula Gépipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Miskolc

tartalék 2. Eötvös doktor - KSZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Kaposvár

2018-04-02

A 3.2.14-es feladat instrukcióit pontosítottuk.

 

2018. május 3. (csütörtök) 23.59 óra 3. forduló beküldési határideje

2018. május 7. (hétfő) 12.00 óra 3. forduló észrevételeinek beküldési határideje

2018. május 9. (szerda) döntőbe kerülő csapatok névsorának közzé tétele

 

Észrevételek ÉRTÉKELÉSE>>

Észervételek 3. forduló>> (2018.05.04-től)

 

Az 5-6. osztályos döntő részletes programja>> (2018.05.01-től)

Az 5-6. osztályos döntő részletes követelményei>> (2018.05.01-től)

A 7-12. osztályos döntő részletes programja>> (2018.05.01-től)

A 7-12. osztályos döntő részletes követelményei>> (2018.05.01-től)

Aktualizált versenyszabályzat>> (2018.05.01-től)

 

Oklevél (digitális) igénylése 3-4. osztályos csapatoknak>> (2018.05.07-től)

Oklevél (digitális) igénylése a döntőbe NEM került csapatoknak>> (2018.05.07-től)

 

 

Döntőbe került csapatok kitöltendő adatlapja>> (2018.05.07-től) kitöltési határidő 2018.05.10. (20 óra)

 

 

 

 

2018-03-05

Azon csapatok pontszáma, akik még nem fizették be a nevezési díjat az első forduló lezárását követően nem jelenik meg. Azonban a pontok nem vesznek el! A befizetést követően aktiválódnak.

2018-02-15

Kedves Versenyzők, kedves Felkészítők!

Javasoljuk, hogy a bejelentkezést és a feladatok feltöltését ne hagyják az utolsó pillanatra, sok esetben fordul elő, hogy elfelejtik a felhasználónevet vagy a jelszót és ennek pótlása idő igényes!

2017-11-15

A regisztráció elindult.

 

A regisztrációt követően a megadott e-mail címre küldjük a díjbekérőt. A nevezési díj befizetését követően a számlát az iskola címére postázzuk. 

 

További részletek ld. Versenyfelhívás