Belépés / Regisztráció
Szavazás
Még nincs szavazás rögzítve.

Elsősegélyverseny 3-4. osztályosoknak 2017.

Általános iskola 3-4. osztályos tanulói számára.

A versenyre 3-5 fős csapatok jelentkezését várják, egy iskola több csapattal is képviseltetheti magát. Felkészítő lehet pedagógus, egészségügyi dolgozó, de akár szülő is. Nevezhetnek határon túli csapatok és iskolától független szervezetek (alapítványok, diákmozgalmak, önképzőkörök stb.).

Részleteket ld. Versenyfelhívás menüpont.

2017-04-06

Észrevételek értékelése 2. forduló

17.b.2.1.06. (észrevételek száma 4)

Szerintünk az a és az d válasz is jó.Mivel a veszélyeket kellett megállapítani az adott fürdőszobába.Égés azért is előfordulhatott, mert nem egyértelmű, hogy milyen víz folyik a kádba.Lehet forró, így égést okozhat és folyhat hideg ez pedig kihülést.A földöd hajsütővas van ami szintén okozhat égést.Az elcsúszásból szintén lehet kihülés.Egyedül van és komolyan megsérülhet.Ezek szerintünk jó válaszok.
Kérjük a feladat törlését vagy a válaszok elfogadását.

Szerintünk égési sérülést is lehet szerezni a fürdőszobában.
PL.: Forró hajsütővas, forró víz, hajszárító

Amennyiben a válaszok között elfogadott megoldás az áramütés, mint veszélyforrás, akkor az áramütés által keletkezhet égési sérülés is, véleményünk szerint.

A csapat az égési sérülést is bejelölte, mely alatt az áramütés során keletkezett áramjegyet, mint égési sérülést értették.

Jogos, a feladat megoldását módosítjuk.

17b.2.4.02. (észrevételek száma 1)

A napszúrás tünetei között a szakirodalomban nem szerepel a rossz közérzet.

Megadott irodalom 52. oldal

2017-04-04

A 2. forduló lezárult, a megoldások megtekinthetők.

Az észrevételek beküldési határideje: 2017. április 6. (csütörtök) 16 óra

Észerevétel>>

2017-03-07

Az 1. forduló lezárult

A feladatok megoldásai megtekinthetők a MEGOLDÁSOK menüpontban. Bejelentkezést követően minden csapat láthatja (amennyiben a nevezési díjat befizette és annak beazonosítása megtörtént) milyen megoldást küldött be és mely megoldások kerültek elfogadásra.

A szöveg beküldős feladatok értékelésre kerültek. Három esetben nem adtunk pontot rá:

1. Nem került beküldésre.
2. Üresen (szöveg nélkül) került beküldésre.
3. Nincs meg az 5 szempont

Amennyiben a feladatmegoldások és a megadott irodalom között ellentmondást talál azt az észrevételeknél jelezheti az alábbi módon:

Észrevétel

A feladatokkal kapcsolatos észrevételekénl kizárólag a megadott Irodalomra lehet hivatkozni.
Az észrevétel megfogalmazása és elküldése a Felkészítő feladata!
Valamennyi beérkező észrevételt megjelentetünk a hozzá kapcsolódó megjegyzéssel.
Amennyiben több csapatot is indított elgendő egyetlen észrevételt elküldeni, a beérkező észrevételek száma nem befolyásolja annak elfogadását vagy elutasítását.
Az észrevételek elfogadása esetén két lehetőség kínálkozik:
1. A feladat megoldását módosítjuk, ez valamennyi csapatot érinti.
2. A feladatot töröljük.
Egyéni, csapatonkénti értékelésre nincs lehetőség!

Észrevételek elküldése>>

2017-03-07

Összesen 9 átutalást nem tudtunk beazonosítani, mert semmiféle információ nem tartozott hozzá. Az azonosítás, illetve az elmaradt nevezési díj befizetését követően a csapatok pontszáma láthatóvá válik.

2017-02-12

Az első forduló feladati megjelentek.

2017-01-16

A nevezési díj átutalását minden csapat ellenőrizheti a belépést követően saját felületén.

Nevezési díjat befizette: IGEN

2017-01-16

A regisztráció elindult.

A díjbekérők minden héten kedden kerülnek kiküldésre a megadott e-mail címre.

A befizetést követően a számlák péntekenként kerülnek postázásra.

Olvassa el a Gyakran Ismételt Kérdések (GYIK) menüpontot!

Regisztráció menete megtekinthető ITT.

Az oev.hu URL és a hozzákapcsolódó e-mailcímek megszűntek!

Információ: info@iskolaiversenyek.hu

2016-09-09